Blog
Koszyki ze sznurka. Jak możesz je wykorzystać w swoim domu?

Ręcznie robione dekoracje cieszą się nieustającą popularnością. Czasem nawet mały drobiazg potrafi odmienić wnętrze. Nic więc dziwnego, że kosze plecione ze sznurka są chętnie wybieranymi akcesoriami do domu. To nie tylko piękna i oryginalna ozdoba, ale i praktyczny przedmiot o wielu zastosowaniach. Podobają Ci się, ale nie masz pomysłu jak je wykorzystać? Czytaj dalej, a zdradzimy Ci, do czego przyda Ci się kosz z bawełnianego sznurka!

Czytaj dalej
Posłanie dla czworonożnego pupila. Jak wybrać najlepsze?

Opieka nad czworonożnym kompanem to szereg przyjemności, ale także obowiązków. Jednym z zadań opiekuna jest zapewnienie zwierzęciu miejsca do odpoczynku, dlatego wybór legowiska dla psów i kotów jest niezwykle ważny. Wygodne i łatwe do czyszczenia posłanie dla pupila to sporo korzyści również dla Ciebie. Sprawdź, czym warto kierować się przy podejmowaniu decyzji!

Czytaj dalej
Maskotki ręcznie szyte – dlaczego to dobry pomysł na prezent?

W dzisiejszych czasach technika rozwija się tak szybko, że produkcja maskotek to powtarzalna masowa produkcja, nic zapamiętywalnego, nic wyjątkowego. Natomiast w pamięci z dzieciństwa zostają te wyjątkowe chwile, zapach pomarańczy kupionych specjalnie na Święta, czas spędzony z rodzicami i dziadkami na zabawach.

Czytaj dalej
Strona: 1 / 1