Darmowa wysyłka od 300,00 zł - zakupy bez rejestracji

O Sklepie

Marka KAKATEK® powstała z miłości do naszych Pociech. Nie bez powodu mówi się, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny i tak też było w tym przypadku. Szereg zdarzeń, które pojawiły się w moim życiu zrodziły pomysł na pewne zmiany. Kto by pomyślał, że zmienię wszystko o 180 stopni i postanowię realizować swoją pasje. Pasje tworzenia, dawania radości, uśmiechu i merdających ogonów.
Każdy rodzic wie, że największą miłością jest dziecko to ten mały szkrab wywołuje uśmiech nawet po nieprzespanej nocy wystarczy, że te wielkie niebieskie oczęta spojrzą a uśmiech rozkłada na łopatki a wszystko inne przestaje mieć znaczenie i każdy dzień jest pełen emocji, bo dzieci to źródło wielkiej energii. Kolejna miłość to zwierzaki jako właściciele 3 psiaków mamy wesołą gromadkę czworonogów, które są najlepszymi towarzyszami zabaw i czuwają przy naszym synku jak śpi ale każdy kto ma czworonoga i dzieci wie jak te istotki potrafią znaleźć wspólny język.
Nasz synek testuje wszystkie produkty dedykowane dla dzieci a nasze kochane psiaki produkty dla zwierząt bo zasługują na wszystko co najlepsze za to, że po prostu są.
W moim sklepie znajdziesz ręcznie tworzone produkty dla dzieci, rodziców i kudłatych członków rodziny. Każdy produkt wykonany jest z pełną starannością o każdy detal, a materiały użyte do projektów są najwyższej jakości. 
 
I tak z miłości do naszych pociech powstają nasze kolekcje.